KARBORUND Sp. z o.o. jest firmą od lat specjalizującą się w kompleksowych dostawach elementów wyposażenia gałęzi przemysłu w zakresie profesjonalnych narzędzi, maszyn i urządzeń technicznych.

W naszej działalności bazujemy na bardzo szerokim zakresie asortymentowym narzędzi, maszyn i urządzeń dla przemysłu.

Narzędzia ścierne

Cały asortyment narzędzi ściernych o spoiwie żywicznym, ceramicznym, ściernice płaskie, garnkowe, segmenty ścierne, osełki, tarcze do ciecia i szlifowania z obniżonym środkiem i proste, ściernice lamelkowe, ściernice lamelkowe na trzpieniu, tarcze diamentowe, narzędzia ścierne z włókniny, pasy bezkońcowe, ściernice trzpieniowe, ściernice otworowe.

Narzędzia ścierne Narzędzia ścierne  Narzędzia ścierne  Narzędzia ścierne  Narzędzia ścierne

Elektronarzędzia

Młoty wyburzeniowe udarowo – obrotowe, dłutujące, wiertarki, wiertarki udarowe, wkrętarki, szlifierki kątowe, wrzecionowe, oscylacyjne, strugarki, opalarki, pilarki tarczowe, wyrzynarki, frezarki pionowe, narzędzie do wykonywania złączy, wycinarka do bruzd instalacyjnych, akumulatorowe wkrętarko – wiertarki oraz szlifierki, Urządzenia czyszczące wysokociśnieniowe, odkurzacze, szczotki elektryczne, parownice, urządzenia do czyszczenia parą, środki do odkurzaczy piorących, szorowarki, zamiatarki, uzdatniacze wody do picia, myjnie pojazdów, środki czyszczące dla myjni, maszyny do odzyskiwania wody.

Elektronarzędzia Elektronarzędzia Elektronarzędzia     Elektronarzędzia    Elektronarzędzia

Przemysłowe narzędzia pneumatyczne

Klucze: udarowe, impulsowe, elektryczne; narzędzia montażow.
Szlifierki: turbinowe, czołowe, kątowe, narzędziowe, proste; polerki.
Młotki, ubijaki formierskie, silniki pneumatyczne.
Akcesoria: zespoły przygotowania powietrza, złącza, węże.

Narzędzia pneumatyczno – hydrauliczne do obróbki plastycznej

LINDOVA

To system narzędzi pneumatyczno-hydraulicznych. Koncepcja produktu oparta jest na kombinacji związku hydrauliki i pneumatyki. Moc sprężonego powietrza jest wzmacniana hydraulicznie.

Możemy zaoferować:

 • Nożyce do cięcia: blachy i drutu, nitownice do nitonakrętek
 • Narzędzia do:
  - wycinania otworów,
  - wycinania kształtów w profilach aluminiowych,
  - do zaginania i zginania,
  - do zaciskania,
  - do klinczowania
 • Narzędzia specjalne do wykrawania i zaginania wg projektów indywidualnych

Narzędzia pneumatyczno – hydrauliczne do obróbki plastycznej  Narzędzia pneumatyczno – hydrauliczne do obróbki plastycznej  Narzędzia pneumatyczno – hydrauliczne do obróbki plastycznej  Narzędzia pneumatyczno – hydrauliczne do obróbki plastycznej

Narzędzia i urządzenia do obróbki rur

Narzędzia i przyrządy do instalacji miedzianych, gwintownice: ręczne elektryczne, elektryczne stacjonarne, elektryczne piły bagnetowe do cięcia rur i profili, giętarki hydrauliczne i elektryczno-hydrauliczne, obcinarki do rur stalowych, miedzianych, PE i PP, klucze do rur i narzędzia instalatorskie, przyrządy do zamrażania rur, palniki do lutowania miękkiego i twardego, zgrzewarki budowlane i warsztatowe do rur PE i PP, przepycharki kanalizacyjne ręczne i elektryczne.

Narzędzia i urządzenia do obróbki rur  Narzędzia i urządzenia do obróbki rur  Narzędzia i urządzenia do obróbki rur  Narzędzia i urządzenia do obróbki rur

Narzędzia ręczne i piły taśmowe

Piły taśmowe, brzeszczoty ręczne i maszynowe, pilniki i frezy obrotowe, klucze płaskie i oczkowe, klucze szwedzkie, nasadki i klucze nasadowe, udarowe, klucze dynamometryczne, wkrętarki, szczypce, narzędzia dla elektroników, ściągacze, narzędzia nieiskrzące, zestawy narzędziowe, narzędzia do obróbki drewna, meble warsztatowe i zestawy narzędzi, klucze, nasadki i akcesoria, uchwyty tokarskie, imadła maszynowe i ślusarskie.

Narzędzia ręczne i piły taśmowe   Narzędzia ręczne i piły taśmowe    Narzędzia ręczne i piły taśmowe   Narzędzia ręczne i piły taśmowe  Narzędzia ręczne i piły taśmowe

Wiertła

Wiertła kręte z chwytem: walcowym i stożkowym Morse’a do stali żeliwa, mosiądzu, stopów cynku, miedzi, aluminium, muru, betonu, szkła i drewna w zakresach średnic od Ø 0,3 do Ø 76 Wiertła stopniowe, wiertła stożkowe, nawiertaki do nakiełków.

Wiertła    Wiertła     Wiertła

Wciągniki

Wciągniki linowe, łańcuchowe, wielokrążki, kliny mechaniczne, bloczki budowlane, siłowniki hydrauliczne, ręczne pompy hydrauliczne, podnośniki hydrauliczne i korbowe, zawiesia klamrowe.

Maszyny i urządzenia spawalnicze

Inwertorowe urządzenia spawalnicze, półautomaty spawalnicze, urządzenia do ciecia plazmą, drut spawalniczy, elektrody, osprzęt do urządzeń spawalniczych, akcesoria, spawarki.

Maszyny i urządzenia spawalnicze   Maszyny i urządzenia spawalnicze      Maszyny i urządzenia spawalnicze      Maszyny i urządzenia spawalnicze    Maszyny i urządzenia spawalnicze

Narzędzia skrawające

Frezy, rozwiertaki, pogłębiacze, noże tokarskie, nawiertaki, zabieraki czołowe, gwintowniki, frezo – gwintowniki, wiertła rurowe, płytki wieloostrzowe do frezowania, węgliki spiekane do frezowania, głowice frezów, narzynki.

Narzędzia skrawające  Narzędzia skrawające Narzędzia skrawające    Narzędzia skrawające    Narzędzia skrawające    Narzędzia skrawające Narzędzia skrawające

Narzędzia pomiarowe

Ręczne przyrządy pomiarowe, lineał scale, mikrometry laser scan, przyrządy do pomiaru chropowatości, kształtu i profilu, optyczne przyrządy pomiarowe, twardościomierze, systemy obróbki obrazu, współrzędnościowe maszyny pomiarowe.

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się